Na káry

Napsáno: 3.03.2011 | Autor: Kájínek | Rubrika: Fosa akce

Další z akcí, tentokrát kompletního Fosateamu, se odehrála v kulisách interiéru závodního károdromu na Černém Mostě. Nejmenovaný server Slevomat nabízel dvě jízdy za cenu jedné a my, jakožto milovníci motoru blízko … (doplňte svoji oblíbenou část těla) jsme neodolali.

Sockou na Čerňák, obhlídnutím baru v sportbaru a navlečením do kombinéz velikosti U(niverzál) jsme začali náš rejs a usedli do mašin. Plyn, brzda, laminátová sedačka a ošoupané gumy. JOP! Týpek nám odmával start a už jsme gumovali zatáčky, prošlapávali neexistující podlahu a shazovali gumy po obvodu.

Přijít na to, jaký správný průjezdní profil zvolit, některým trvalo chvilku, někomu chvilky dvě, ale časy jednotlivých kol se zmenšovaly a zmenšovali. Před druhou jízdou jsme se, jako správní okruhoví jezdci, odebrali do boxu, abychom očíhnuli tričko slečny na baru (pruhovaný) a dotankovali palivo (G v plechu).

Kdo byl první, druhý, třetí … není jisté, ale máme výsledky na papíře a i ten benzín z nás byl cítit. Paní řidička nám udělala radost, že nás nakonec svezla ( a to nebylo vůbec jistý) a poslední tečkou byl kurz zahradničení Pod Klaudiánkou, kde jsme sázeli (koulema do díry) a zalejvali …

  1. avatar Zbyněk napsal:

    Podle mě má tenhle článek pořádný koule… Děkujeme :-)

  2. avatar Ivča napsal:

    hahaha. Jak jste dopadli pánové, jen se pochlubte! :-)

Musíte se přihlásit pro psaní komentářů.