Nevšední výlet enduro vs. lehna

Napsáno: 4.04.2011 | Autor: Medvěd | Rubrika: Cestování

To bych nebyl já, kdybych zase nepřidal nějakou tu vyjížďku. Tentokráte byla poněkud nevšední. Ráno si tak v klídku polehávám a koukám na TV (asi 10:00), najednou telefon a volá Luboš „Tak co jedem na projížďku ?“. Rozespale jsem řekl, že u něj za chvíli budu.


Rychle jsem se oblékl natočil moto a pádil k němu, kde už ohříval svou kawu. Než jsme odjížděli jeho taťka plný strachu že jezdí jak blázen něco povídal, tak jsme si mysleli svoje a jeli. Dilema bylo veliké, enduro versus lehna, kam jet. Zvolil jsem cestu na Žirovnici, kde je pěkná cesta a takový kompromis pro obě motorky. Cestou jsme natankovali, po asi 30 km jsme zastavili na přestávku na autobusové zastávce. Tady jsme udělali několik fotek.

Koukám na mobil a mám tam SMS, a kdo mi nepíše Michal „Nepojedem odpoledne na projížďku?“ , bylo asi 11:30. No odepsal jsem jestli nemůže už teď a že se sejdeme na benzínce v JH, tak jsme nasedli na stroje a jeli opět do JH. V hradci jsme potkali tzv. „komáří roj“ = společná vyjížďka moto malých kubatur, v hojném počtu asi 15 strojů. Chvili jsme jeli s nimi v tu chvíli jsem měl dobrý pocit že jsem motorkář. Když jsme se setkali s Michalem na benzínce za městem, opět jsme řešili cestu. Nakonec vyhrálo Veselí nad Lužnicí, kam vede relativně pěkná cesta (opět kvůli kawě). Vzali jsme to tedy cestou/necestou ke Sloupu, pak Veselí, Lomnice a další přestávka byla v Novosedlech, kde jsme poseděli pokecali o moto atd.

Když už se chýlil konec naší projížďky, vzali jsme to směr Stará Hlína. Tady jsme zastavili pro pořízení fotek a jen co jsme to nafotili, pokračovali jsme směrem Stříbřec, Příbraz,Lásenice a domu.

Musíte se přihlásit pro psaní komentářů.