LED světlo na moto

Napsáno: 8.06.2011 | Autor: Medvěd | Rubrika: Návody

Takže po dlouhé době jsem se opět donutil napsat článek. Tento článek je spíš takový nápad na vylepšení. Diodové světlo jsem si objednal spolu s kamerami pro mě a pro zbyňka z www.dealextreme.com (ne že bych dělal reklamu :-d), tento balíček putoval zhruba měsíc. Už než jsem světlo objednal jsem věděl, že ho umístím mezi blatník a masku.Nejdřív bylo nutné udělat držáček, ten jsem udělal z hliníkového profilu z rohu stolu :-) . Tak jsem to ostříhnul, obrousil, navrtal díry a nastříkal černou matnou barvou. Je to vidět na fotkách níže.

Než mi zaschla barva, šel jsem si naletovat dráty ke světlu, to jsem dal paralelně s obrysovým světlem, takže když zapnu světla tak LED světlo taky svítí. To letování vypadá asi následovně. Po naletování drátů jsem na konektor dal smršťovací bužírku, aby se mi to nikde nezkratovalo.

No a jak to vypadá ve výsledku je vidět na fotkách níž. Držáček sice musel projít drobnou úpravou, protože se mi tam nechtěl vejít, proto jsem jej musel trošku přibrousit zboku, ale to na funkci (živočicháře) nemá vliv. Tak snad se vám to bude líbit jak je to udělaný.

  1. avatar Vaclav napsal:

    Dobré dobré, to je šajna jako prase. Je v plánu nějaká jízda od 1.7 do 10.7

  2. avatar Vaclav napsal:

    Tak super. Zajedem třeba na lipno nebo tak něco

  3. avatar RenĎAS napsal:

    Světlo nemá chybu mistře, a kdyby jste se domluvili někam na to Lipno tak Vás na oplátku rád protáhnu nějakýma pěknýma cestičkama :o )

Musíte se přihlásit pro psaní komentářů.