Nová Trička

Napsáno: 15.12.2011 | Autor: Medvěd | Rubrika: Nezařazené

15.12.2011

Dnes jsem vyzvedl testovací trička. Tak je tady dávám na obdiv, můžete hodnotit kladně nebo záporně, popřípadě napsat co zlepšit a kdo by chtěl jaký, budu objednávat novou várku po novém roce.


19.11.2011

Dnes jsem udělal nějakej návrh triček, tak se koukněte a vyjádřete se k tomu. Nezapomeňte hlasovat v anketě dole. Můžete hlasovat maximálně pro tři varianty.
Jaké tričko je nejlepší

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...
 1. avatar Zbyněk napsal:

  Všechny jsou pěkné. Nejvíc se mi líbí černé a modré. To červené bych udělal v kombinaci červeno černé. Ale momentálně bych to viděl na to modré s bílou. Jen ta modrá by mohla být o pár odstínů tmavší.

 2. avatar Zbyněk napsal:

  Moje je to modré a jsem s ním spokojen. Je to možná lepší kvalita trika než to první černé. Jen mi tam chybí název pod fosou, jako je na minulém tričku.

 3. avatar Filip napsal:

  Jo trička vypadají pěkně, pokud je budeš dělat, tak bych si vzal jedno modré a jedno červené ;) Co budou ty trička stát? a jak to vypadá s tričkama pro holky?

 4. avatar Medvěd napsal:

  Tričko vychází asi na 260-270, záleží jestli tam pak bude ten název dole nebo ne. Na tričkách pro holky jsme se nedomluvili, nevím jaký střih a velikost, pro holky bych volil jen něco decentnějšího.

Musíte se přihlásit pro psaní komentářů.