Policie, otevřete!

Napsáno: 16.12.2011 | Autor: Kájínek | Rubrika: Nezařazené

V naší odlehčené rubrice „ze života“, kterou jsem možná teď rozmařile založil svým prvním článkem, si dneska vzpomenem na dva aktivní členy Fosa-teamu a taky jednoho nejmenovaného studentského klubu na podolských kolejích.

To jsme se rozhodli, že vystoupíme z šedivých zdí a z šedivé masy lidí – spotřebitelů a pro někoho něco uděláme. Takže to začalo briefingem, co nakoupit (jídlo a pití) kdo to zařídí a tak. A pak šéfku přepadly horečky, a tak šéfovství přešlo na Kájínka.

„Vždycky čumte na hodinky a bacha na hloupý holky“ to je nový pravidlo. Akce super, jen v půl dvanáctý se objevila ošklivá slečna a po pěti minutách volala na policii. Tolik jsem se, jako správnej motorkář, bál dopráváků, až přišli obyčejní pochůzkáři. Nakonec to nedopadlo tak špatně, jen se pousmáli nad mým bydlištěm a mysleli si, že krejem Wajzu. Tolik dělá pověst :-)

Horší to bylo řešit po akci s paní vedoucí, nakonec to slízla Suzynka, za což se jí omluvuju, jak říká moje ségra. Následovná omluva proběhla úsměvně a dívčí odpověď ukázala na jejich přirozenou inteligenci. Teda – by ukázala, kdyby by bývalo bylo na co ukázat. Jenže kde nic není, ani smrt nebere.

Podtrženo sečteno – zařadit kvalt a z kolejí pryč.  Chytrým holkám palec nahoru, hloupým do oka.

  1. avatar Zbyněk napsal:

    Kája napsal článek… uuuu to si zaslouží pochvalu… Takže chválíme :-)

Musíte se přihlásit pro psaní komentářů.